AccurioPrint C2060L

Velice kvalitní plnobarevný i černobílý tisk a kopírování za dobrou cenu.

Malonákladové tiskové zakázky realizujeme na dvou digitálních strojích Konica Minolta. Nový stroj AccurioPrint C2060L patří v současnosti mezi špičku na trhu a zaručuje bezkonkurenční, zcela konzistentní kvalitu obrazu, profesionální funkce, hladké barevné přechody, ostrý tisk a jasné, živé barvy. Toner je také šetrný k životnímu prostředí. Díky technickým parametrům obou strojů dokážeme pokrýt rozsah gramáží od 50g/m2 až do 350g/m2. Vysoká odolnost výtisků proti vlhkosti a UV záření umožňuje použití tiskovin také v exteriéru a pro archivaci.


Tiskneme vizitky, plakáty, letáčky, pozvánky, kalendáře, oznámení, přání, certifikáty, diplomy, vstupenky, pohlednice, etikety, visačky, samolepky, obálky, prospekty, obecní zpravodaje, jídelní a nápojové lístky.


Umíme laminovat, bigovat, skládat, děrovat, perforovat, lepit, šít i vázat.


Jednoduché zadání

Požadovaná data nám zašlete e-mailem a připojte nejlépe i jednoduchou objednávku, osobní předání je také možné.


Rychlé dodání

Možnost rychlého dodání dle telefonické konzultace. V nezbytném případě a při osobním odběru lze některé tiskoviny zhotovit i v den zadání. Standardní dodání (expedice) je cca 3 - 5 dní od objednání.


Velikost tiskovin

Tiskneme na maximální formát papíru 330 x 750 mm, po předchozí domluvě je možná velikost až 330 x 1200 mm, lze tedy zhotovovat tiskoviny, které jsou i po ořezu podstatně větší než A3, nejen dvě A4 vedle sebe, ale i tři A4 složené vedle sebe na šířku i výšku. Ve formátu 330 x 750 mm je možné též zhotovovat panoramatické fotografie. Tisky mohou být také vázané vazbou V1 na formát A5, A4 na šířku i na výšku a A3 na šířku a mohou mít i skobky s očky do šanonu. Kalendáře vážeme na kratší i delší straně a formát může být až 330 x 650 mm. Dále bigujeme a perforujeme. Mohou tak vzniknout například i netradiční jídelní a nápojové lístky. Pokud si nejste rozměrem jisti, prosím kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky.


Druhy materiálů

Papíry (rozbalit více)

Potiskujeme papír od 80g do 300g/m2, používáme hlazené, vysoce bílé papíry ColorCopy, dále natírané lesklé a matné křídové papíry, ofsetový bezdřevý papír a vybrané grafické papíry např. Conqeror a Rives.

Samolepky a fólie (rozbalit více)

Tiskneme na samolepící papír lesklý, matný, splitovaný (pro snadnější aplikaci) i nesplitovaný, potiskovat lze i syntetické samolepky a také fólie, čiré i bílé.

Zpracování (rozbalit více)

Vaše tisky samozřejmě kompletně zpracujeme, je možná povrchová úprava laminací matnou a lesklou, dále bigování, perforace, skládání, vazba šitá a kovová kroužková, kulacení rohů, vrtání apod.


Přejít na ceník

AccurioPrint C2060L-02

AccurioPrint C2060L-01