HP Latex DesignJet L26500 - Ekologický latexový tisk

HP Latex DesignJet L26500 je špičková fotorealistická šestibarevná velkoformátová tiskárna, využívající k tisku ekologický latexový inkoust nejnovější generace. Inkoust byl vyvinut s ohledem na ochranu životního prostředí a za účelem dosahování co nejlepších tiskových výsledků.


Velkou výhodou je i velmi rychlé schnutí, které umožňuje další zpracování výtisků bezprostředně po vytištění. Mechanická odolnost je na úrovni hard solventního inkoustu, výtisky však nejsou cítit po ředidle a jsou zdravotně nezávadné. HP Latex DesignJet L26500 potiskuje s rozlišením až 1200 DPI širokou škálu exteriérových a interiérových materiálů jako jsou fotopapíry, malířská plátna, vinyl, textilie, bannery, papíry, backlitové fólie a jiné. Potiskovat lze materiály do šíře 1,62 m, při rychlosti 23 m2/ hod.

HP Latex DesignJet L26500 splní Vaše požadavky na vysoce kvalitní a barevně stálý tisk.


Laminátor A 1600 - Velkoformátová studená laminace

Robustní, dobře ovladatelný laminátor s rovnoměrným a stavitelným přítlakem laminování až do šíře 160 cm a elektronicky regulovatelnou rychlostí.


Laminátor A 1600 umožňuje potáhnout vaše tisky ochrannou laminací. Laminace slouží ke zvýšení mechanické odolnosti, má další UV filtr a upravuje povrch výtisků na lesklý nebo matný, ale také může imitovat plátno, dřevo, kůži apod. Dále je možné použít tvrdé podlahové lamino, které slouží k ochraně podlahové grafiky nebo fotografie. Pomocí laminátoru lze také aplikovat speciální samolepící fólii a vytvořit tak např. samolepku z již hotových papírových tisků.


Jednoduché zadání

Požadovaná data nám zašlete e-mailem a připojte nejlépe i jednoduchou objednávku, osobní předání je také možné.


Rychlé dodání

Možnost rychlého dodání dle telefonické konzultace. V nezbytném případě a při osobním odběru lze některé tiskoviny zhotovit i v den zadání. Standardní dodání (expedice) je cca 3 - 5 dní od objednání.


Velikost tiskovin

Tiskneme na šíři 152 cm, délka je teoreticky neomezená, reklamní bannery lze spojovat a reklamní desky se polepují z pásů. Roll-upy dodáváme standardně 200 x 85 cm složené v textilní tašce. Pokud si nejste rozměrem jisti, prosím kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky.


Druhy materiálů

Papír (rozbalit více)

Potiskujeme papír o gramáži 150g/m2 a 200g/m2. Barvy jsou odolné vodě i UV záření a povrch je matný. Výtisky je možné opatřit matnou nebo lesklou laminací. Vhodné na plakáty a prosvětlovanou grafiku.

Fotopapír (rozbalit více)

Tisk je možný na polomatný fotorealistický papír 210g/m2 nebo na vysoce lesklý fotopapír 230g/m2. Barvy jsou odolné vodě i UV záření. Výtisky je možné opatřit matnou nebo lesklou laminací.

Textil (rozbalit více)

Potiskujeme speciální jemný a zároveň pevný textilní materiál 280g/m2, vhodný k tisku posterů, možné transportovat ve složeném stavu, ideální např. na mezinárodní konference, kde se využívá letecká doprava a nejsou vhodné tubusy apod. Lze také našít tunýlky a použít jako reklamní banner na stěnu v interiéru i exteriéru.

Plátno (rozbalit více)

Potiskujeme prémiové 100% bavlněné malířské plátno 350g/m2. Barvy jsou zdravotně nezávadné, odolné vodě i UV záření a povrch je polomatný. Nabízíme navíc povrchovou úpravu tekutou laminací, obsahuje další UV filtr, prohlubuje barvy a zvyšuje mechanickou odolnost. Lak je možné použít lesklý, pololesklý i matný, záleží jen na vaší preferenci.

Banner (rozbalit více)

Vysoce odolný litý materiál 510g/m2 do exteriéru, odolný častým ohybům, rolování, dešti i mrazu. Tato kvalitní bílá plachtovina umožňuje potisk i s vysokým rozlišením, vhodná je tedy nejen na venkovní reklamy, ale i na postery a ostatní tisky s krátkou pohledovou vzdáleností. Barvy jsou odolné vodě i UV záření a povrch je polomatný a navíc nabízíme povrchovou úpravu tekutou laminací, obsahuje další UV filtr, prohlubuje barvy a zvyšuje mechanickou odolnost. Lak je možné použít lesklý, pololesklý i matný, záleží jen na vaší preferenci.

Síťovina MESH (rozbalit více)

Odolná litá síťovina 270g/m2 hodná do exteriéru, odolná větru, dešti i mrazu, materiál profoukne, ve větru se nechová jako plachta, je možná instalace na lešení, na drátěný plot a nehrozí vlivem větru ke zborcení. Díky otvorům ale může být tisk méně výrazný, je vhodné umístit tak, aby na pohledovou stranu dopadalo co nejvíce světla. Barvy jsou odolné vodě i UV záření, je možné opatřit tekutou laminací, ta prohloubí barvy a zvyšuje mechanickou odolnost. Lak doporučujeme pololesklý.

Tisk na fólie (rozbalit více)

Potiskujeme standardní samolepící monomerické fólie vhodné na veškeré rovné tisky, desky, výlohy apod. Mohou se opatřit lesklou nebo matnou laminací, v případě aplikace na podlahu se použije laminace podlahová. Pro tisk na nerovné plochy je vhodné použít polymerní samolepící fólii, jedná se o polepy aut nebo polepy zakřivených plochy, případně ploch, které dilatují, např. výkyvem teplot. Vhodná je i na kvalitní fotorealistické tisky. Také platí, že na monomerní samolepku patří monomerní laminace a na polymerní samolepku, polymerní laminace.

Tisk na okenní dírkovanou fólii (rozbalit více)

Obdoba samolepící fólie opatřená jemnou perforací, tím je předurčena na výlohy, případně může být použita na zadní sklo automobilu, skrz rubovou stranu lze vidět ven.

Tisk na tapetu (rozbalit více)

Klasická těžká tapeta s odolným povrchem připomínajícím štuk, potiskujeme libovolnou grafikou. Aplikuje se pomocí tapetového lepidla, doporučujeme disperzní lepidla na těžké tapety, např. Henkel, APEKO, případně obdobný typ. Tapetu je nutné před aplikací navlhčit vodou nebo je možný postup, kdy se běžné lepidlo na tapety (např. Metylan Direct, Karuwa special) nanáší na stěnu i na povrch tapety, která se přeloží a nechá provlhnout. Se stoupajícím časem vlhčení tapeta měkne, na což je potřeba brát ohled při lepení dlouhých archů.

Magnetky na auta (rozbalit více)

Magnetickou fólii o síle 0,8mm potahujeme potištěnou polymerní fólií ochráněnou lesklou nebo matnou laminací, tisk je ve fotografické kvalitě. Barvy jsou odolné vodě i UV záření, hrany magnetek jsou pro delší životnost jemně zaobleny.

Magnetky na lednice a obdobné domácí spotřebiče (rozbalit více)

Potiskujeme magnetickou fólii o síle 0,4mm a potahujeme lesklým nebo matným laminem, minimální rozměr je 4 cm a maximální A3 (297x420mm).

Deska lehčená KAPA (rozbalit více)

Tisk je na lehčené KAPA desce o síle 5 mm a je opatřen lesklou nebo matnou laminací. Barvy jsou odolné vodě i UV záření. Desku doporučujeme opatřit rámem, je možné vybrat ze tří profilů, tří barev a matného nebo lesklého povrchu.

Deska PVC Forex (rozbalit více)

Tisk je na PVC desce o síle 5 mm a může být opatřen lesklou nebo matnou laminací. Barvy jsou odolné vodě i UV záření. Desku není nutné rámovat a je určena hlavně do exteriéru.

Deska hliníková (rozbalit více)

Tisk je na sendvičové desce o síle 3 mm a může být opatřen lesklou nebo matnou laminací. Barvy jsou odolné vodě i UV záření. Desku není nutné rámovat a je určena hlavně do exteriéru a vyznačuje se vysokou pevností.

Tisk na podlahu (rozbalit více)

Podlahová grafika již nemusí sloužit jen jako reklama v obchodním domě, nebo orientační šipky na podlaze, můžete pomocí ní ozvláštnit, či oživit podlahy i ve vašem bytě. V dětském pokojíčku se hodí například tisk silnic a křižovatek, skákacího panáka, letecký snímek hradu apod. Podlahu koupelny můžete ozvláštnit fotografií kamínků z mořské pláže. V obývacím pokoji vám pokvete třeba kousek louky. Vaše nápady mají dveře otevřené.


Přejít na ceník

velkoformatovy-tisk

laminator-a-1600