Barevnatiskarna.cz vznikla nově v roce 2015 na Smržovce, avšak navazuje na mnohaletou tradici, jejíž počátky sahají do roku 1990 k výrobě listových filmů a zinkových štočků pro knihtisk v Hradci Králové, následně ke studiu na polygrafické fakultě při VŠCHT v Pardubicích a dále přes reprografii, archový i rotační ofset až k otevření vlastní digitální tiskárny v roce 2003.
o-nas-final-2
Barevnatiskarna.cz nabízí plnobarevný digitální tisk a umožňuje rychlou výrobu kvalitních tiskovin při zachování příznivých cen i u malých tiskových nákladů. Chcete padesát vizitek, jeden billboard, dva obrazy, deset reprezentativních prospektů, sto barevných plakátů, dvacet jídelních lístků nebo tisíc letáků či obecních zpravodajů? Pár samolepek nebo jednu velkou reklamní plachtu, pak jste na správném místě. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, a pokud se na něčem dohodneme, tak to také dodržíme. Navíc naši stálí zákazníci vědí, že se na nás mohou spolehnout i v případě opravdu nečekaných požadavků tisku, ať už jde o termín, materiál, použitou technologii, množství apod.
o-nas-final
Vyrábíme vizitky, pozvánky, vstupenky, slevové, parkovací a jiné karty, přání, certifikáty, letáky, dopisní papíry, prospekty, plakáty, obecní zpravodaje, fotoknihy, výroční zprávy a jiné publikace, potiskujeme obálky, pohlednice, malířské plátno, sklo, vyrábíme kalendáře, jídelní lístky, tiskneme ve fotografické kvalitě obrazy, postery, bannery, plachty, mapy, roll-upy, reklamní cedule, polepy na vozidla, výlohy i podlahy, provádíme rámování do dřeva i kovu, laminujeme tepelně z role i archů, laminujeme velkoformátově, perforujeme, vrtáme, vážeme, skládáme a mnoho dalšího …

certifikat-zivnostnik-roku-2017

3-misto