Jaké obrazy dokážeme vyrobit?


Chcete mít svůj vlastní obraz, zvěčnit krásnou fotografii, oživit interiér ve firmě, zútulnit domov nebo někoho obdarovat? Můžete si vybrat ze tří typů obrazů, záleží jen na Vás, který pro váš účel a motiv vyberete.


Typy obrazů

Obraz tištěný na plátně a vypnutý na dřevěný blind rám (rozbalit více)

Potiskujeme prémiové 100% bavlněné malířské plátno, které ručně vypínáme na dřevěný rám zpevněný dle velikosti výztuhou. Rám je osazen závěsným kováním. Barvy jsou zdravotně nezávadné, odolné vodě i UV záření a povrch je polomatný i přesto nabízíme navíc povrchovou úpravu tekutou laminací, prohlubuje barvy a zvyšuje mechanickou odolnost a obsahuje další UV filtr. Lak je možné použít lesklý, pololesklý i matný, záleží jen na vaší preferenci. Na hranách plátna je standardně přetažen tisk, je však možné zvolit variantu s bílým okrajem nebo jednolitým barevným okrajem, který ladí s barvami na motivu.

Skleněný obraz na broušeném čirém skle (rozbalit více)

Netradiční a velice přitažlivá varianta obrazů nejen v interiéru. Tisk je proveden na zadní stranu 4-5 mm skla a je tak dokonale chráněn. Skleněný obraz je odolný vodě i UV záření. Sklo je potažené na zadní straně v místě tisku fólií, která slouží pro bezpečnost a v případě nechtěného rozbití skla ho drží pohromadě. Hrany skla jsou broušené a motiv má volitelný přesah skla, v tomto „čirém“ prostoru jsou vyvrtané otvory (zpravidla 4) pro distanční šrouby, které slouží k uchycení na zeď.

Rámovaný obraz s matným nebo lesklým povrchem (rozbalit více)

Tisk je na lehčené KAPA desce o síle 5 mm a je opatřen lesklou nebo matnou laminací. Barvy jsou odolné vodě i UV záření. Deska má uvnitř dvě vrstvy hliníkové fólie, které zajišťují stabilitu. Desku doporučujeme opatřit rámem, je možné vybrat stříbrný, černý nebo bílý rám matného nebo lesklého povrchu. Jedná se o hliníkový profil Nielsen 269. Pro větší výběr profilů nás prosím kontaktujte.

ram-nielsen


Vyberte si vlastní motiv

Výběr motivu je jen na vás, vyberte si ze svého archivu, z digitálního fotoaparátu nebo najděte ve svém počítači požadovaný motiv, obrázek nebo fotografii v co nejvyšší kvalitě. Také můžete využít naši menší inspirativní fotobanku, vybrat si zde motiv, sdělit nám jeho číslo a požadovanou velikost a my vám z něj obraz vyrobíme.


Jednoduché zadání

Vybraný motiv zašlete nejlépe ve formátu jpg, png, tif a zašlete emailem či přes úschovnu.cz a připojte nejlépe i jednoduchou objednávku, osobní předání je také možné.


Rychlé dodání

Možnost rychlého dodání dle telefonické konzultace. Standardní dodání je maximálně do 10 dnů od objednání.


Libovolná velikost obrazu

Zvolte si téměř libovolnou velikost stran obrazu. Minimální délka jedné strany je 20 cm a maximální délka 200 cm, celkový obvod obrazu pak může být až 600 cm. Například můžete mít obraz 30 x 55 cm nebo 121 x 179 cm. V případě větších rozměrů nás prosím kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.


Přejít na ceník


Přejít na fotobanku

Také můžete využít menší inspirativní fotobanku, kde si vyberete z našich motivů a stačí nám pak sdělit jeho číslo a my vám z něj obraz vyrobíme.